Žena, si nádherná...

Mirka

Žena, si nádherná...

Si bytosť, ktorá nesie esenciu zdroja LÁSKY. Tvoja duša je v priamom napojení na svetlo a svojimi dávnymi darmi dokážeš cítiť a žiť zázraky. Vnímaš a cítiš aj to, čo je tvojej mysli tajuplné a neuchopiteľné.

Si tou, ktorá dáva život. A si tou, ktorá život berie. Si začiatkom i koncom. A si príbehom, ktorý sa medzi týmito dvomi polaritami odohráva. Už je naozaj čas, aby si vnímala svoju jedinečnosť.

Tvojou prirodzenosťou je láska. Práve preto túžiš po ňom.. Po tom, kto ťa bude dopĺňať, rozmaznávať, láskať. Túžiš sa kúpať v kúpeli lásky, túžiš cítiť objatia. Túžiš sa cítiť v bezpečí pod jeho ochranou.

A tvoja duša sa usmieva... :) Si všetko, po čom túžiš. A si omnoho viac. Máš moc otvárať srdcia zapečatené bolesťou a tvrdosťou. Dnes prišla doba, ktorá môže byť pre mužov náročná, desivá. Je to doba, kedy logika, systém a racionalita začínajú nádherne dopĺňať intuíciu, dary jasnocítenia a jasnovnímania, prirodzené precítenie srdcom. Tak dlho sme žili v ilúzii mysle a rozumu, že nám samotným, nám ženám, je niekedy ťažké uveriť tomu, že "iba" tieto veci stačia na to, aby svet fungoval. O čo ťažšie to musia mať muži, ktorým sú práve rozum a myseľ omnoho prirodzenejšie... :). Čo ak sa boja, že "prídu o rozum". :)

Žena drahá, skutočne máš v sebe kľúč. Máš schopnosť odhaliť tajomstvo Bohyne, ktorá v tebe rozkvitá. Nečuduj sa, že niekedy je ti tvoj muž vzdialený. Prechádza si transformáciou, hlbokou premenou. Nehodnoť a neodsudzuj, nekritizuj. Ale ani umelo nechváľ a nepreháňaj. Nechaj plynúť jeho dušu vo víre chaosu, v ktorom sa nachádza. Muži dnešnej doby sú nádherní a odvážni a my im najviac pomôžeme svojou prirodzenosťou. Svojou cestou sebapoznania.

Nežijeme život nikoho iného - iba a jedine svoj. Každé ráno vstaň a pripomeň si, ako chceš nový deň prežiť. Buď k sebe absolútne úprimná, bez kompromisov, lebo všetko potlačené sa vráti rýchlosťou svetla. A potom si uvedom, že tento pocit je v tebe a iba ty máš schopnosť ho naozaj žiť. Tvoj pocit môže byť realitou. Neostaň zaseknutá v očakávaniach, v krivde a programe obete. Nečakaj, že ťa tvoj muž či ktokoľvek iný zachráni :). Niet pred čím zachraňovať, TOTO JE TVOJ ŽIVOT, KTORÝ SI SI ZVOLILA. A môžeš ho kedykoľvek, v jednej sekunde zmeniť.

To najlepšie čo môžeš urobiť je otvoriť svoje srdce. Dôverovať, aj keď si už bola sklamaná, skúsiť znova aj keď si už zakúsila horkosť nesplnených očakávaní, odpustiť tisíckrát, aj keď si pocítila bolesť. A najmä, milovať, milovať, milovať... Bezvýhradne, bez podmienok, bez strachu, úplne čisto, vášnivo, divoko MILOVAŤ.

Nech je tvoja cesta požehnaná pravdou a poznaním, žena miľúbená ,

S láskou,

Mirka

 
Dátum: 04.3.2017 10:07:51

Komentáre (0):