Až potom...

Mirka
 Zažila som tú najväčšiu vzdialenosť napriek tomu, že ten, koho som milovala, spal vedľa mňa...

Zažila som osamelosť, aj keď okolo mňa boli stovky ľudí.

Zažila som mrazivý chlad v duši, aj keď vonku bol horúci letný deň.

Zažila som smútok, aj keď všetci naokolo boli šťastní a usmiati.

Zažila som odmietnutie, aj keď moje srdce túžilo po prijatí a súcite.

Zažila som sklamanie, aj keď mi v ušiach stále znel sľub: "Navždy."

Zažila som smrť, aj keď sa Gaia práve prebúdzala jarnou vôňou života.

Až keď som toto všetko zažila, až keď som týmto všetkým prešla, až potom prišla chvíľa, kedy som si s úsmevom na perách mohla povedať: "Prežila si. Si stále tu. Dýchaš. Žiješ."

Až potom som zistila, že nikto, iba ja, môže zmeniť tento scenár. Iba ja mám kľúč od skrinky s názvom ŠŤASTIE, pretože touto skrinkou je moja duša. Vstala som, z posledných síl, do dnes si pamätám ten deň, a s otvoreným srdcom som začala žiť. Áno, riskovala som, že opäť budem prechádzať vlnobitím a búrkami, riskovala som, že sa otvorím láske a opäť ma bude bolieť. No už som vedela, že zvládnem všetko. Že vo mne je sila Boha, že vo mne je slnko i luna, že som všetkým a som ničím.

Dnes zažívam znovuzrodenie, čas, keď si plním sny a žijem svoju rozprávku. S vďakou padám na kolená pred lekciami svojej cesty. Prijímam, odpúšťam, milujem, žehnám... ĎAKUJEM. Za každú sekundu, ktorá prebúdza moju dušu. ĎAKUJEM ZA ŽIVOT.

S láskou

Mirka
 
 
 
Dátum: 06.3.2017 11:14:27

Komentáre (1):

mira mrchaňa
Áno, áno....aj ja som si to prežila a neverila som, že sa to dá. Iba jediný pomocník ma nesklamal - anjel strážny a ochraňujú ma "všetci svätí" ako hovorila moja babička. Prežila som zrod novej Zeme a teším sa z jej rastúcej sily. Ďakujem...viem, že Ja som Ty a Ty si Ja...všetci sme MY a všetci sme JA....iba to SPOJIŤ
7.3.2017 14:46:33