AKO V MALOM, TAK VO VEĽKOM. AKO VO VNÚTRI, TAK NAVONOK.

AKO V MALOM, TAK VO VEĽKOM.

AKO VO VNÚTRI, TAK NAVONOK. 

Lásky čarokrásne, v súčasnosti, viac ako kedykoľvek predtým je prepotrebné, aby sme sa o seba starali. S láskou, nehou a úctou vyživovali svoje telá i duše. Prišiel čas, kedy pri všetkých procesoch, ktorými Gaia a jej obyvatelia prechádzajú, je na prvom mieste uvedomenie si vlastnej hodnoty a úlohy v procese rastu kolektívneho vedomia.Gaia nás potrebuje. Naša planéta sa mení. Rýchlosťou, ktorú fyzicky nemusíme pociťovať, v energetickej rovine je to však rýchlosť a intenzita nesmierna. Je nevyhnutné, aby sme oddychovali a dali priestor sebe a svojmu srdcu. Vyhľadávajme chvíle samoty, pretože práve v týchto okamihoch sa v našom biopoli prečisťuje a harmonizuje energetický chaos, v ktorom sa práve nachádzame. Stíšme sa. Niekoľkokrát denne. Aspoň na pár okamihov. Zhlboka dýchajme, zavrime oči a v úplnom tichu presvetľujme láskou celé svoje telo. Vyšlime zlatý lúč svetla a lásky svojmu okoliu, dušiam miľúbeným i situáciám, v ktorých cítime tlak.

Neprepínajme sa. Nechoďme za svoje hranice. Oddychujme. Precíťme, že iba ak sa budeme s láskou starať o seba, môžeme dať Zemi ten najvyšší dar - našu čistú krištáľovú esenciu. Prapodstatu našej duše.

Aj keď si na sebe denne nájdeme pár chvíľ, stále všetko potrebné stihneme a budeme tvoriví na tej úrovni, ako hovorí náš osobný príbeh. Niet dôvod na obavy. Všetko je pod ochranou. Prijímame nesmiernu pomoc z vesmíru, napájame sa na svoje najvyššie JA.

Je to nádherné. Iba sme. A premieňame sa na živé krištáli nesúce v sebe záznamy našej planéty od pradávnych vekov. Prosím, buďte na seba dobrí. Milujte svoje telá, preciťujte vďaku za svoje nádherné duše. ĎAKUJTE SEBE. MILUJTE SEBA. OBDIVUJTE SA. A potom, tento dokonalý proces sebalásky budete prirodzene aplikovať na všetko vôkol seba. ❤️

Sme hlboko a vrúcne milovaní, nezabúdajme na to :) :) :)

S láskou

Mirka

 

Dátum: 07.2.2017 20:41:31

Komentáre (1):

Erika
Ďakujem Mirka.
8.2.2017 10:34:08