Byť ženou je tak posvätné...

Žienky, lásky, želám nám, aby sme slávnostnú energiu dnešného dňa v sebe udržali čo najdlhšie. Byť ženou je tak posvätné... 

Vybrali sme si tento príbeh, aby sme v ňom okúsili všetko, čo našu dušu rozvibruje a posilní... Ale najmä, najsilnejšou výzvou tejto posvätnej doby, keď žena láskou a muž pravdou tvoria novú Zem, je pochopiť že jednota sa dá naplniť iba v slobode a rešpektovaní esencie každého z nás.

Dovoľme mužom, aby mohli žiť svoju pravdu. Dovoľme im plniť svoje poslanie. Sú iní ako my. Sú praktickí, menej analyzujú, a áno, niekedy dokonca prikladajú vzťahu menšiu dôležitosť ako my . Je to úplne v poriadku a úplne prirodzené. Ktosi raz krásne povedal: "Muž sa cíti dobre, keď podáva výkon. Žena podáva výkon, keď sa cíti dobre." Presne takto to je, nechcime meniť prírodu. Vo vzájomnej úcte a pokore naciťujme svojich mužov, z nich sa totiž rodia novodobí rytieri, filozofi, vodcovia.

Žena má vo vienku prirodzenosť emócií, intuície... Netlačme na mužov, aby veci cítili ako my. Iba žime príkladom. Stačí, ak im dovolíme otvoriť sa. Ak budú mať pocit bezpečia, odvážia sa pozrieť do najhlbších hlbín svojej duše. Chce to čas. A úctu. Chce to súcit, pochopenie. Verte mi, muži nás chcú chrániť, chcú nás milovať a prijať také, aké sme. A možno viac ako si dokážeme predstaviť, túžia spoznať seba. Všetko však musí ísť vlastným rytmom. Nič neurýchlime, vesmír a jeho zákony sú nepodplatiteľné ).

Skúsme sa na vzťah s mužom pozrieť ako na úplne slobodné rozhodnutie dvoch duší, v ktorom sa obaja rozhodli rásť a iba sledovať druhého, ako rastie tiež :). V láske a porozumení. Lebo práve tam novodobé posvätné partnerstvá smerujú. A práve my, ženy, pomáhame tieto vzťahy tvoriť tým, že púšťame ideály, očakávania, nádeje.. A iba žijeme prítomný okamih s mužom, ktorý je práve pre túto časť nášho života kľúčový ❤️❤️❤️

Prichádza krásna doba - doba spojenia muža a ženy v esencii prvopočiatku, keď tvorili jeden posvätný celok v harmónii a svetle. Užívajme :).

S láskou

Mirka

Dátum: 08.3.2017 22:09:20

Komentáre (1):

Anica
Z duse nas zien Mirka hovoris! Dakujem Ti za vyjadrenie pocitov!!! Precituj a pis, vies to krasne!!!!
9.3.2017 09:16:56