Po-ma-ly.

Sofia


Pred chvíĺou ma skoro zrazilo auto. Tentokrát to nebol môj zrak na vine. Telefón v ruke, v hlave víchor myšlienok , valila som si to cez štvorprúdovku. Samozrejme mimo prechod. Predsa sa ponáhľam!
Zajtra mali byť vytlačenè kalendáre. Malè i veľkè, aby ich Paľko mohol zobrať na čítačku do Bystrice.
A bude len veľký. :-o Nestihlo sa to! :-( Bože , aká škoda! ;-(( Mala som to....a mohlo sa to...a prečo sa to....aaaaaaaaaaa 
Pískot bŕzd. 
Stojím. 
Tlak tisíc na tisíc. Pulz milión. 
Žijem. 
Skrat ma hodil do prítomnosti. 
V autách sa nevyznám. Značky riešim len pri pastelkách. U áut vnímam len farby a veľkosť. Uprostred tej štvorprúdovky som uviazla medzi dvomi autami. Boli veľkè. Jedno čierne a oproti biele. 
Chlapi vybehli, všetko v kľude . Ten čierny i biely sa naraz stereo spýtali-"ste TU?"
Som. 
Čítam jasnosť znamení. Okamžite nastavenè zrkadlo vychýlenia zo stredu. Z prítomnosti. Božská spravodlivost. 11- ka. Tu a teraz. Nesuď, nehodnot, neposudzuj, buď všetkymi zmyslami v prítomnosti, s pokorou a úctou,

Sŕkam horúcu limonádu o pár minút neskôr. Hreje. Vonia mangom...... Dýcham. Ešte hlbší výdych...Ďakujem za život. Všetko je úuuuuuuuužasnèeeeeeee.

To je na vlastnej koži zažitá tèma dnešnèho dňa. Zosilnená energia túži byť vyvážená, uchopená v stredevo vedomí prítomnosti.
Neponáhľaj, netlač na pílu, pomaličky, vedome, ďakuj za všetko, čo máš, za to, kým si. Za všetkých, ktorí ťa sprevádzajú a pomáhajú pochopiť, že všetko slúži na ceste k vnútornèmu mieru . 
Srdce mi šepká a rozlieva dary lásky.

Ozaj , zajtra v Bystrici budú veľkè nástennè kalendáre 2018 poprvýkrát v predaji. Malè dozrievaju ešte pár dní. Sme tak šikovní. Bože tak ďakujeme všetkým , čo nám pamáhajú. Napriek tomu, že sme asi poslední na trhu, u nás to dozrieva v novembri-čase božskèho napojenia a každè písmenko, obrázok je ručne láskou tvorenè. 
Ľúbim vás. 
Sofia

Dátum: 14.11.2017 20:38:38

Komentáre (1):

Hanka
Anjeli nas maju radi...,
14.11.2017 23:32:26