Predstavme si NOVÝ SVET.

Mirka

Predstavme si, aké by to bolo, keby...

...tam, kde túžime povedať áno, povieme áno a tam, kde to necítime, dokážeme s láskou odmietnuť

...sme úprimní voči našim emóciám. Nehanbíme sa za to, čo cítime a dokážeme vyjadriť všetko, čo vo vnútri prežívame

...keď milujeme, otvoríme svoje srdce a nebojíme sa odmietnutia. Pretože vieme, že mágia je v tom lásku vyjadriť a dokázať ju rozdávať bez očakávania na odpoveď

...žijeme v súlade s prírodou. Keby sme si dokázali skutočne uvedomiť, že sme Gaiou a to, čo tvoríme, sa navždy ukladá do záznamov Matky Zeme. Nie sme oddelení, sme jedno.

...sa učíme od malinkých detí. Sú pre nás úžasným požehnaním, priam nástrojom sebapoznania. Nefalšujú, nezakrývajú, nepotrebujú hry na získanie lásky. A vždy nám dokonale zrkadlia našu vnútornú vibráciu

...robíme to, čo milujeme a milujeme to, čo robíme. Bez ohľadu na spoločenský názor či postavenie. Iba s vedomím, že tvorenie je najušľachtilejšou energiou spájajúcou nás s našim vyšším "ja". 

A najmä, skúsme si predstaviť, čo by sme robili, ako by vyzeral náš život, keby sme NEMALI STRACH. V čom všetkom nám bránia obavy a pochybnosti. Predstavme si, že zmiznú. Ako by vyzeral náš svet. 

A potom toto všetko preciťujme, ako by sa to už dialo. Pretože spoločným zámerom, spoločnou vibráciou lásky skutočne tvoríme novú realitu. Máme nesmiernu moc liečiť, tvoriť, stavať. Nie sme obeťou osudu, sme tvorcami Novej Zeme :)

Krásny deň,

S láskou

Mirka

Dátum: 13.7.2017 20:44:57

Komentáre (0):