Rozbor na mesiac NOVEMBER 2017

Dana

Mesiac zosilnených emócií.
11 / 2  -    JA som Sila Srdca, intuície, vnímavosti                              2017 / 1 -  JA som   Sila Tvorenia, vízie
21 / 3    -  JA som Sila mysle, duše tela , spojenie svätej trojice

1.11.  sme vstúpili do predposledného mesiaca roku 2017.
Tento mesiac nám prináša možnosť rozvinúť naše dary vďaka energii čísla  11 / 2.
V tarote je to karta- Božská spravodlivosť.
Táto energia nám ponúka možnosť prebudiť v sebe tvorenie, víziu, predstavivosť a túto najvyššiu predstavu presunúť do srdca a ponoriť sa do svojich pocitov.
Z HLAVY DO SRDCA.  A následne po precítení vykročiť do realizovania našich vízií a zámerov. V tej chvíli sa otvárame dôvere, spojeniu so svojou intuíciou na našej ceste . Vidíme cieľ, ale nevidíme na priebeh celej cesty k cieľu.
Božská  spravodlivosť je slepá, to preto aby sme sa nenechali zmiasť pohľadom na okolie, vonkajší svet, ale aby sme viac načúvali vedeniu srdca, intuície, vnímaniu svojich pocitov. A s láskou, empatiou a citlivosťou hovorili, tvorili a žili.
Otvárame sa dôvere vo vyššie vedenie našej životnej cesty.
Osudové Nové začiatky,  zázraky, znamenia, sila, pochopenie , odovzdanie sa kozmickej sile ako každodenná realita nášho Bytia.

KÓD mesiaca NOVEMBER 2017 je pod energiu čísle 11/2 – 1 – 3
Sila spojenia sa svojim srdcom, intuíciou, pri vedomom tvorení svojho života a dovoliť si hovoriť o svojich pocitoch, potrebách, túžbach , víziách bytia.
Energia 21 – 3 je v Tarote SVET. Naplnenie i poďakovanie sa našej ceste čo sme už zvládli, pochopili, spoznali a naplnili . SVET je čas sa otvoriť radosti a vďaka empatickému, láskavému slovu, písaniu, kresleniu, pohybu, hudbe, tvoreniu, liečeniu, našim premenám, láske, pokore, súcitu, viera, dôvere, odvahe, našej minulosti, našej budúcnosti, duchovnému pochopeniu........  OTVÁRAME SA SVETU.

V tomto mesiaci sa k nám prihovárajú a pomáhajú nám všetci Archanjeli a Nanebovzatí majstri. Sú otvorené časopriestorové brány, vďaka ktorým je naše vnímanie citlivejšie , vnímavejšie. Len sa otvorme VEDENIU z hora v spojení so svojim srdcom. Stíšme sa, precíťme spojenie so svojim vnútorným dieťaťom a naplňme ho bezpodmienečnou láskou, bezpečím... Naplňme a objímme v predstave seba aj keď sa tešíme aj keď potrebujeme cítiť pocit, že nie sme sami, objímme svoju rodinu, svoje korene, svoje mesto, krajinu, matku Zem, Galaxiu....
Naplňme sa spojením cez lásku, súcit, prijatie aj pochopenie .... nehľadajme zmysel a príčinu vo všetkom..... len sa otvorme životu v prítomnosti.
V lásku bez súdenia, posudzovania, kritizovania, odsudzovania, seba alebo okolia.
Len nebuďme ľahostajní voči svojim pocitom. Je čas sa venovať čo cítim, kedy a kto , čo vo mne spúšťa , aký pocit.
Privítajme mesiac plný zosilnených emócií .
Niekedy ako radosť, spokojnosť, spontánnosť , ľahkosť :) a niekedy ako strach , úzkosť, tlak, bezmoc, smútok......
Keď sa stíšime a dokážeme pomenovať tento pocit, najskôr  POĎAKUJME sebe aj nášmu zrkadlu, ktoré v nás  spúšťa tento pocit. Je to udalosť, slová, čin? 
Následne- pokiaľ je to pocit napätia, stresu.....dovoľme si tento pocit UVOĽNIŤ a LIEČIŤ. a ako náhle niečo uvoľním, BOH , naše VYŠŠIE JA sa nám dovolá a spýta sa nás - 
ČÍM  TÚŽIŠ NAPLNIŤ SVOJE SRDCE, SVOJU DUŠU? Akou esenciou poznania?
Otvorme sa a dovoľme sa naplniť , nadýchnuť pocitom ktorý naše srdce potrebuje.

Ďakujem, Prijímam, Uvoľňujem, Liečim, Aktivujem, Napĺňam sa.

Ďakujem s láskou za silu pocitov precítenú v tomto mesiaci.

Slnko v Srdci

Dana :)

Dátum: 01.11.2017 16:52:28

Komentáre (2):

Miriam
Danka..S láskou jedno veľké ĎAKUJEM
2.11.2017 19:39:32
Maťka
Danka, s láskou Ti ďakujem za krásne a plnohodnotné slová ❤objimam ťa
1.11.2017 21:48:29