Užívajme tieto požehnané časy.

Milovaní poslovia svetla,

Všetko sa deje rýchlejšie... Čas prestáva dávať zmysel. Prestáva byť potrebný. V procese vzostupu sú akoby naše zmysly zostrené. Sme citlivejší, vnímame energie ako nikdy predtým, a často nás prekvapí, ako reaguje naše telo.

Toto je doba, kedy Zem vibruje tak silno, tak intenzívne, až sa všetko otriasa v základoch. V našich životoch prichádzajú situácie, ktoré liečia a transformujú všetko nefunkčné. Každý v nás tvorí novú Zem, svojim osobným príbehom. Precíťme, že náš život nie je iba zbytočná rozprávka, vymyslená story. Je to nesmierne dôležitá súčasť vesmírnej ságy.

Keď dokážeme pochopiť a vnímať vyšší zmysel svojho života, keď dokážeme počúvať šepkanie našej duše, keď sa rozhodneme rozpustiť strachy a s úsmevom blázna začať žiť život, ktorý možno rozumu vôbec nedáva zmysel, ale srdce po ňom volá neutíchajúcou prosbou... Potom bude aj celá naša nádherná Gaia pripravená na multidimenzionálnu rošádu.

Prechádzame 4. dimenziou, ktorá je nádhernou prípravou na znovuzrodenie sa do svetelnej reality. Preto je všetko tak silné. Zvolili sme si skúšky, pochyby, otázky na to, aby sme sa ešte raz utvrdili v tom, že sme na správnej ceste... Cestou sebapoznania vedúcej do vedomia jednoty ❤️

Dokonalou ladičkou v týchto chvíľach, vždy keď sa cítime zmätení, akoby sme neboli nikým a ničím, akoby sme nikam nepatrili, je príroda. Vyjdi von. Počúvaj stromy, svoje príbehy im rozprávali tisíce duší, budú ti vedieť poradiť :). Kráčaj sám, v tichu a iba vnímaj... Preciťuj... Tlkot tvojho srdca udáva rytmus rieke, šepot tvojej duše znie v lístí starých dubov... Pieseň tvojho života je daná vtákom do vienka ❤️ Sprevádzajú ťa víly i škriatkovia, chráni ťa dračia energia pravdy a sily. V prírode sa zas a znova rozpomínaš na to, kto si. Vraciaš sa, chaos sa stišuje. A prijímaš opäť nové poznanie. Opäť si o krôčik bližšie... K spojeniu so sebou samým.

Užívajme tieto požehnané časy.

To čo prichádza bude veľkolepé a nádherné

S láskou

Mirka

Dátum: 09.2.2017 21:44:06

Komentáre (0):