Viete, čo je super?

Mirka

Že môžeme počúvať drsnú rockovú hudbu na plné pecky, len aby sme prehlušili myšlienky, ktoré sa nám snažia niečo naznačiť. Môžeme jačať po partnerovi a po deťoch, miesto toho, aby sme si spoločne pokojne sadli a riešili problém. Môžeme vyhľadávať hlučné mestá a nákupné centrá, ruch a hukot matrixu, aby sme mali pocit, že to všetko je normálne a nemuseli sa zaoberať pocitomprázdnoty z konzumu vo vnútri...

Toto všetko úplne pokojne môžeme, pretože naša duša sa vo vnútri tichučko chichúňa a šepká: "Môžeš robiť čokoľvek, moje volanie prekričať nemôžeš."

Je úžasný ten pocit istoty, že aj keď sa v slabosti a v obave niekedy vyhýbame hlasu svojho sdrca a tvárime sa, že sme poriadne nahluchlí, vesmír vždy nájde spôsob, ako nás navrátiť na našu posvätnú cestu. :)

Takže, ak máme teraz pocit, že chceme radšej pred hĺbkou a pravdou zmiznúť, nič nám nebráni sa o to pokúsiť. Vedzme však, že božské načasovanie privanie situáciu, človeka či miesto, ktoré nám pripomenie, po čom v skutku túžime.

Nesúďme teda seba ani iných, niekedy jednoducho potrebujeme pauzu. Vydýchnuť si, spracovať všetko naučené, prehodnotiť svoje priority. A potom sa opäť vydať na ďalšie pokračovanie ságy ŽIVOT.

Spolu rastieme v láske

Dátum: 29.5.2017 21:50:49

Komentáre (0):